شناسه خبر: 974

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=974

‍پیام تبریک شیخ خلیل به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز ما در طول سال‌های سخت اسارت، ملت ایران را روسفید و سربلند کرد یکایک ملت ایران باید این خاطره و خاطرات شبیه آن را زنده نگهدارند و آن‌ها را قدر بدانند.

«مقام معظم رهبری مدظله العالی»

بیست و ششم مردادماه یادآور آغاز بازگشت آزادگان به خاک پاک میهن اسلامی است، بازگشت سرو قامتانی که با عزم و ایمان راسخ و وصف‌نشدنی خود در برابر فشارهای جسمی و روحی دشمنان بعثی ایستادگی کرده و از شکنجه‌های مزدوران هراسی به خود راه ندادند.

جان‌فشانی‌های بی‌منت و ازخودگذشتگی‌های دلاورانه، ویژگی انسان‌های بزرگ و پایمردانی است که در دفاع از کیان نظام اسلامی جان‌برکف نهادند و رنج و اندوه دوری را صبورانه تحمل کردند.

لذا اینجانب با نثار درود بیکران به روح معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام، این روز خاطره انگیز را به رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ملت شریف و سربلند ایران به ویژه ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز شهرستان نظرآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و پیروزی همواره ملت ایران را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه باریتعالی خواستارم.

خلیل افرا

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، رئیس هیئت افتا و شورای پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه موقت اهل سنت کنگان

 

 

فهرست