فرمانده حوزه بسیج محمد رسول‌الله (ص) بخش مرکزی شهرستان عسلویه با امام جمعه اهل سنت نخل تقی دیدار و گفتگو کردند
امام‌جمعه اهل سنت شهر نخل تقی گفت: سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف خدمت به مردم سربلند بوده‌اند.

امام‌جمعه اهل سنت شهر نخل تقی گفت: سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف خدمت به مردم سربلند بوده‌اند.
سروان پاسدار میلاد معصومی فرمانده حوزه بسیج محمد رسول‌الله (ص) بخش مرکزی شهرستان عسلویه بمناسبت دهه امامت و ولایت با شیخ محمد انزاری امام‌جمعه اهل سنت شهر نخل تقی به‌منظور افزایش همکاری‌های در اجرای رزمایش مواسات مؤمنانه دیدار و گفتگو کرد.
شیخ انزاری گفت: سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف خدمت به مردم سربلند بوده‌اند و از زحمات برادران پاسدار و بسیجی در رزمایش مواسات مؤمنانه تشکر می‌کنم و امیدوارم این توفیق برای شما استمرار داشته باشد.
امام جمعه اهل سنت نخل تقی افزود: مایه افتخار است که مردم عزیزمان و نهاد‌های مختلف در کشور، برای کمک خیرخواهانه و مواسات مؤمنانه بسیج شده‌اند و الحمدلله در سایه ایمان به خدا و توجه به فرمایشات رهبری این فرهنگ ارزشمند را در کشور داریم.
وی گفت: سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف خدمت به مردم سربلند بوده‌اند و از زحمات برادران پاسدار و بسیجی در رزمایش مواسات مؤمنانه تشکر می‌کنم و امیدوارم این توفیق برای شما استمرار داشته باشد.
شیخ انزاری تصریح کرد: شما قلب مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را خوشحال کرده‌اید و ان‌شاءالله دعای خیر مردم و ایشان همراه شما خواهد بود.
همچنین در این نشست سروان معصومی گزارشی از فعالیت‌های بسیج در جمع‌آوری کمک و اجرای رزمایش مواسات مؤمنانه در دهه اول محرم ارائه کرد.

فهرست