قدردانی شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خبرنگاران
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه  و خبرنگاران تبریک گفت.

شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه  و خبرنگاران تبریک گفت.
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را ضمن تبریک به اصحاب رسانه  و خبرنگاران دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اظهار کرد: هفدهم مرداد سالروز  شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، که در راه وظیفه سترگ خبرنگاری به شهادت رسیده است  “روز خبرنگار” نامیده شده است  این روز را و یاد و خاطره این شهید را گرامی می‌دارم.
رئیس هیئت افتا و شورای پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر روز خبرنگار را یادآور تلاش‌های کسانی دانست که راویان حقیقت هستند‌، اذعان کرد: خبرنگاران پرچم بصیرت دهی و آگاهی بخشی را به‌کف گفته‌اند و بی‌ادعا بیانگر حقایق و روشنی‌بخش و هدایتگر جامعه هستند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت کنگان عنوان کرد: امید آن است که همچنان با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، نویسندگان و فعالین فضای رسانه‌ای و مجازی، فضای خبری و رسانه‌ای ایران اسلامی و اخبار منتشره درخور و شایسته ملت شریف و بزرگوار باشد.
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: بر خود لازم میدانم که از خبرنگاران دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و خبرنگاران مراکز استان‌ها که الحق والانصاف با صداقت و با امانت‌داری و بی‌هیچ تعصبی خطبه‌های بیانات، نماز جمعه و اخبار اهل سنت را منعکس می‌کنند قدردانی کنم.
شیخ افرا در پایان از خداوند متعال طول عمر توأم با سلامتی مقام معظم رهبری را خواستار و برای عزت و سربلندی ایران اسلامی دعا کرد.

فهرست