حجت‌الاسلام یمینی با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک و از زحمات قضات پاک‌دل قدردانی کرد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین یمینی رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر هفته قوه قضاییه را با انتشار پیامی به دستگاه قضایی تبریک گفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین یمینی رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر هفته قوه قضاییه را با انتشار پیامی به دستگاه قضایی تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
باسمه‌تعالی
حضرت امام (ره) فرمودند: بهشتی یک ملت بود برای ملت ما.
هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه شهید مظلوم بهشتی و یاران شهیدش که به تعداد شهدای کربلا بودند به محضر مبارک حضرت بقیت الله الاعظم  (عج) ورهبرمعظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای عزیز”مدظله‌العالی ” و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.
این ترور ناجوانمردانه برای متوقف کردن حرکت توفنده انقلاب اسلامی و به شکست کشاندن جمهوری اسلامی از طریق حذف فیزیکی ۷۲تن از سربازان وفادار اسلام و در رأس آنها شهید مظلوم بهشتی(ره)  این سرباز سرافراز ولایت در سنگر دفاع از شرافت، کرامت و عدالت‌گستری اسلامی بود.
و اکنون‌که دشمنان اسلام در حال جنگ روانی، جنگ اقتصادی، جنگ سیاسی و جنگ فرهنگی علیه جمهوری اسلامی هستند و گسترش بی‌ایمانی، ناامیدی  و نارضایتی عمومی از طریق گسترش فقر، فساد و تبعیض در دستور کار آنها قرار گرفته است بر همه مسئولین در نظام اسلامی واجب است خود را وقف خدمت به ملت اسلام و جمهوری اسلامی نمایند و منافع ملت و جامعه اسلامی را بر هرگونه منافع فردی و گروهی مقدم بدارند.
هدف عالی ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی برای رسیدن به جامعه مهدوی و طلوع خورشید عالم‌تاب حضرت مهدی (عج) است.
وفقنا الله وایاکم لصالح الاعمال.
درپایان لازم می‌دانم ضمن تبریک هفته قوه قضائیه از زحمات شبانه‌روزی رئیس محترم قوه قضائیه برادر ارجمند حضرت آیت‌الله رئیسی و همه قضات پاک‌دل و پاک‌دستی که خالصانه برای ترمیم امور، جبران نواقصات، عدالت‌گستری، مبارزه بی‌امان با فساد و تبعیض وگران فروشی‌های لجام‌گسیخته خصوصاً خانه‌تکانی درون دستگاهی اقدام می‌کنند خالصانه و صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
توفیق روزافزون را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
وفقکم الله لما یحب و یرضی
احقرالطلبه
محسن یمینی

فهرست