امام جمعه اهل سنت نخل تقی؛
پیام تسلیت دبیر شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر در پی درگذشت رمضان عبدالله
شیخ محمد انزاری امام‌جمعه اهل سنت نخل تقی و دبیر شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر با انتشار پیامی درگذشت رمضان عبدالله مبارز و مجاهد فلسطینی را تسلیت گفت.

شیخ محمد انزاری امام‌جمعه اهل سنت نخل تقی و دبیر شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر با انتشار پیامی درگذشت رمضان عبدالله مبارز و مجاهد فلسطینی را تسلیت گفت.
متن پیام بدین شرح است.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
(من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا).
(انا لله وانا الیه راجعون)
با اندوه و حزنی شدید خبر رحیل مجاهد کبیر دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دکتر رمضان عبدالله شلح را شنیدیم که البته در‌گذشت ایشان تمام مسلمانان بلکه آزادگان جهان را تحت تأثیر قرار داد.
مرحوم رمضان شلح از سال ۱۹۹۵ میلادی آن‌هم بعد از ترور و شهادت دکتر فتحی شقاقی یکی از مؤثرترین شخصیت‌های مبارز فلسطین تا زمان شدت کسالت و بیماری، هدایتگر جوانان متعهد و مسلمان فلسطین بودند.
دکتر رمضان عبدالله شلح نسبت به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خامنه‌ای ارادت خاصی داشتند و کشور اسلامی ما را مرکز هوشیاری و جهاد و مقامت معرفی می‌کردند. حقیر در تهران در اجلاس جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ایشان گفتگو و نشستی داشتم و وقتی از زبان من شنیدند که من خطیب و یکی از ائمه‌جمعه اهل سنت ایران هستم چقدر خوشحال شدند.
مرتب تکرار می‌کردند شیخ! با تمام وجود از وحدت و یکپارچگی اسلامی دفاع نمایید و تحت هیچ شرایطی وحدت و اخوت اسلامی را رها نکنید؛ اولین شرط پیروزی اخوت و برادری است.
خداوند سبحان مجاهد کبیر و سردار رشید اسلام دکتر رمضان عبدالله شلح را با انبیاء وصدیقین و شهداء محشور بفرمایند.
محمد انزاری
امام‌جمعه اهل سنت شهر نخل تقی و دبیر شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر

فهرست