شناسه خبر: 594

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=594

امام جمعه اهل سنت سیراف؛
تداوم مسیر امام راحل تبعیت از امام خامنه‌ای است
شیخ حسین افروز: تبعیت از رهبر انقلاب تبعیت و پیروی از امام (ره) است؛ جامعه اگر می‌خواهد راه امام را ادامه دهد باید گوش‌به‌فرمان و مطیع منویات رهبر فرزانه انقلاب باشد.

شیخ حسین افروز: تبعیت از رهبر انقلاب تبعیت و پیروی از امام (ره) است؛ جامعه اگر می‌خواهد راه امام را ادامه دهد باید گوش‌به‌فرمان و مطیع منویات رهبر فرزانه انقلاب باشد.
شیخ حسین افروز امام‌جمعه اهل سنت سیراف ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) گفت: تبعیت از رهبر انقلاب تبعیت از امام راحل است جامعه اسلامی اگر می‌خواهد راه و مسیر امام را ادامه دهد باید گوش‌به‌فرمان و مطیع رهبر فرزانه انقلاب (حفظه‌الله‌تعالی) باشد و به رهنمودهای ایشان عمل کند.
شیخ افروز وحدت ملی از دیدگاه امام را تبیین و اظهار کرد: امام خمینی (ره) معلم بزرگ بیداری بشریت و عامل اتحاد جهان اسلام بودند در مجموع اسلام و برادری به‌عنوان مهم‌ترین منابع وحدت مورد توجه امام بود.
وی به نقش امام در آزادی ملت مظلوم و ستمدیده ایران از یوغ طاغوت پرداخت و عنوان کرد: نقش امام خمینی (ره) در رهایی ملت ایران از ظلم و ستم بیگانگان و تغییر سرنوشت و دستیابی به راه نجات ازدست استکبار و استثمار این بود که ایشان به مردم آگاهی بخشیدند و مردم راه خود را که همان پیام امام بزرگوار بود، انتخاب کردند.
حسین افروز با بیان اینکه امام راحل استقلال و آزادی را برای مظلومان جهان به ارمغان آوردند گفت: امام راحل نه‌تنها نقش اسلام در جامعه ایرانی را برجسته و مستحکم ساختند بلکه از حقوق مسلمانان و مستضعفان جهان حمایت کردند و با ایجاد وحدت و اخوت اسلامی در بین تمامی کشورهای اسلامی، مسلمانان جهان را بیدار نمودند.
امام‌جمعه اهل سنت سیراف تأکید کرد: امروز بیش از هر زمان، جهان اسلام نیاز به وحدت و برادری و همدلی دارد. جامعه اسلامی جامعه‌ای است که رسالت نبوی در آن زنده است و آحاد مردم در صلح و آرامش و در امنیت کامل در کنار هم هستند. اسلام بدون اتحاد و همدلی، ضعیف و در برابر فتنه‌ها و دشمنی دشمنان شکست‌پذیر است.

فهرست