نشست شورای مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت استان بوشهر برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز اسلامی استان بوشهر، نشست شورای مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت استان بوشهر صبح امروز در کنگان برگزار شد.
در این نشست که حضرت حجت الاسلام والمسلمین یمینی نیز حضور داشت مسائلی همچون نواقصی پرونده طلاب در سامانه طاها، پذیرش طلاب از طریق سامانه طاها، بروزرسانی پرونده طلاب مطرح و به گفتگو گذاشته شد.
حجت الاسلام یمینی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید، طلابی از طریق سامانه طاها پذیرش شوند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.
وی افزود: پذیرش طلاب در سامانه مورد بازدید دبیرخانه قرار می‌گیرد. همچنین لازم است در حین پذیرش، پرونده فیزیکی نیز تشکیل گردد تا درآینده جهت اخذ کد مرکز خدمات با مشکل مواجه نشویم.
مدیر مرکز اسلامی استان بوشهر یادآور شد: اخذ کد مرکز خدمات و پرداخت شهریه، نیازمند بروزرسانی پرونده طلاب در سامانه طاها می باشد.
حجت الاسلام یمینی در پایان گفت: با توجه به آمار پذیرش طلبه در سال تحصیلی جدید، بعضی از مدارس، هنوز طلبه ای جذب نکرده و یا اگر جذبی انجام شده باشد از طریق سامانه طاها صورت نگرفته است که لازم است پذیرش طلاب از این سامانه انجام گیرد. از آنجایی که پذیرش طلاب روز ۳۱ شهریور پایان می یابد لازم است مدارس نسبت به جذب طلاب از طریق سامانه طاها همت بیشتری داشته باشند.

فهرست