شیخ احمدرضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ:
شاهد عملکرد بسیار خوب دادگستری خارگ در مبارزه سخت گیرانه با فساد هستیم
جزیره خارگ بi عنوان یکی از نقاط مهم و راهبردی ایران اسلامی بi شمار می رود که نیاز ایجاد ثبات، امنیت و آرامش یک دادگستری مقتدر است، که الحمدالله شاهد حضور مقتدرانه این دادگستری در سطح جزیره هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر،  شیخ احمد رضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ اظهار داشت ش هید بهشتی یک شخصیت علمی، فرهنگی و هدفمند بودند و به عنوان بنیان گذار دستگاه قضا اسلامی در نظام نوپای جمهوری اسلامی بودند.
وی افزود: جزیره خارگ به عنوان یکی از نقاط مهم و راهبردی ایران اسلامی به شمار می رود که نیاز ایجاد ثبات، امنیت و آرامش یک دادگستری مقتدر است، که الحمدالله شاهد حضور مقتدرانه این دادگستری در سطح جزیره هستیم.
 امام جمعه اهال سنت جزیره خارگ تصریح کرد: دادگستری جزیره مقاوم خارگ با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و  علیرغم مراجعات زیاد مردمی، با مدیریت خوب این بخش در این جزیره دارای عملکرد رضایت بخشی است.
 کنعانی از همراهی و همکاری رئیس دادگستری، در سطح جزیره مقاوم خارگ در برگزاری انتخابات تقدیر کرد و افزود: انتخابات در سطح جزیره خارگ  با تلاش همه دست اندر کاران با کمترین تخلفات و با امنیت بالا برگزار شد.
فهرست