پیام تقدیر و تشکر شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام جمعه روستای زبار به مناسبت انتخابات باشکوه و به یاد ماندنی ۲۸خرداد ۱۴۰۰
شیطنت های دشمنان جهت کم رنگ نمودن اتحاد و حضور مردم در پای صندوق های رأی  به شکل‌های مختلف در جامعه نمایان بود اما کور خواندند. ملت مقتدر ایران، بیدار است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، پس از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور و حداکثری مردم عزیز کشورمان در پای صندوق های رأی، پس از ۱۹ ساعت رأی گیری و مشارکت ۴۸/۸ درصدی مردم، شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام جمعه روستای زبار، در پیامی از مردم عزیز کشورمان تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
دشمن تلاش کرد تا بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند ولی مردم آگاه  توانستند تمامی نقشه ها و فتنه‌های آنان را  نقش بر آب کنند.
تجارب سال های گذشته به ملت نشان داده است کمرنگ نشان دادن مشارکت‌های مردمی در انتخابات محبوبیت نظام را زیر سوال می برد. ولی  حضور چشمگیر ملت در پای صندوق‌های رأی باعث شد خط بطلان بر این تفکر سیاسی فاسد بزنند.
شیطنت های دشمنان جهت کم رنگ نمودن اتحاد و حضور مردم در پای صندوق های رأی به شکل‌های مختلف در جامعه نمایان بود اما کور خواندند. ملت مقتدر ایران، بیدار است.
انتخابات امسال  خیلی پرشورتر از سال های قبل بود. دشمن بداند که هیچ گاه نمی تواند اتحاد و همبستگی ملت ایران را خدشه دار کند. هیچ نیرویی نمی‌تواند فاصله بین نظام و مردم را کم کند. چرا که این مردم برای این نظام بسیار تلاش کردند و برای پابرجایی آن نیز تا پای جان ایستادند. دشمن  قصد داشت از فرصت انتخابات برای ایجاد اختلاف در بین مردم استفاده کند که مردم ایران با توجه به تجاربی که از گذشته داشتند  اجازه چنین اتفاقی را ندادند. شرکت در انتخابات جهاد با دشمنان نظام است و بدون تردید نتیجه ی این جهاد موجب اقتدار بین المللی ایران اسلامی در جهان شد.
مردم ایران برای به دست آوردن اقتدار و در مجامع بین المللی و دنیا بسیار زحمت کشیدند. ملت  در انتخابات  با تجدید بیعت خود با آرمان های امام راحل و شهدا این مسیر را تداوم بخشیدند.
ابراهیم معرفت عظیمی
امام جمعه روستای زبار
فهرست