پیام سپاس و تقدیر شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی به مناسبت انتخابات بیاد ماندنی ۲۸خرداد ۱۴۰۰
جا دارد تشکر ویژه و دعای مخلصانه خودم تقدیم ملت عزیز و قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی کنم که در هر شرایطی تا پای جان، کنار رهبرشان و کشورشان ایستاده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، پس از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور و حداکثری مردم عزیز کشورمان در پای صندوق های رأی، پس از ۱۹ ساعت رأی گیری و مشارکت ۴۸/۸ درصدی مردم، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی از توابع بندر گناوه در استان بوشهر، در پیامی از مردم عزیز کشورمان تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت ملت شریف و عزیز ایران اسلامی و عرض تبریک و تهنیت خدمت رئیس جمهور منتخب کشورمان و خسته نباشید و خدا قوت خدمت همه کسانی که تلاش و کوشش کردند تا این انتخابات به نحو احسن برگزار شود. جا دارد تشکر ویژه و دعای مخلصانه خودم تقدیم ملت عزیز و قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی کنم که در هر شرایطی تا پای جان، کنار رهبرشان و کشورشان ایستاده اند. اما می طلبد مسئولان امر خدا را در نظرگرفته و با تمام توانشان به این ملت قهرمان و شایسته خدمت کنند. و با تلاش و پشتکار شبانه روزی ذره ای از مشکلات و گرفتاری هایشان راحل کنند.
امیدواریم در دولت آقای رئیسی همه مسئولان و دلسوزان به نظام و انقلاب قدر این ملت عزیز را دانسته، هر چه در توان دارند برای اعتلای نظام و آسایش و راحتی مردم درکفه اخلاص بگذارند و خداوند متعال خالق کل هستی را برای داشتن چنین مردمی فهیم و بابصیرت شکر گذار و سپاسگذار هستیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
حمزه کردی
امام جمعه جزیره شمالی بندر گناوه

فهرست