امام جمعه موقت اهل سنت روستای بندو:
پیام تقدیر و تشکر شیخ یوسف رباعی به مناسبت انتخابات بیاد ماندنی ۲۸خرداد ۱۴۰۰
بنده از تمام ملت شريف ايران بابت حضور حداكثري در انتخابات رياست جمهوري و شوراي اسلامي شهر و روستا كمال تشكر و قدرداني دارم و بهترين ها را براي ملت عزيزمان از خداوند منان مسئلت دارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، پس از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور و حداکثری مردم عزیز کشورمان در پای صندوق های رأی، پس از ۱۹ ساعت رأی گیری و مشارکت ۴۸/۸ درصدی مردم، شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت اهل سنت روستای بندو، در پیامی از مردم عزیز کشورمان تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله صلى الله علیه وسلم: لا یشکر الله من لا یشکر الناس
با وجود تبلیغات گسترده دشمنان و مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جهت سرد نمودن مردم شریف ایران از حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری، به فضل الله و ارشاد دلسوزانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب دامت برکاته نقشه ها و تبلیغات شوم آن ها مثل همیشه با شکست مواجه شد. لذا بنده از تمام ملت شریف ایران بابت حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا کمال تشکر و قد دانی دارم و بهترین ها را برای ملت عزیزمان از خداوند منان مسئلت دارم.

یوسف رباعی
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست