شناسه خبر: 3779

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3779

شیخ يوسف رباعي إمام جمعه موقت روستاي بندو:
انتخابات، مظهر قدرت هر کشوری است
جهت حفظ آرمان هاي مقدس جمهوري اسلامي ايران همگان با حضوري پرشورتر از هميشه به پاي صندوق هاي رأي رياست جمهوري و شوراي شهر و روستا برويم و با انتخابي آگاهانه، شخص اصلح را راهي رياست قوه مجريه و شوراها كنيم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ یوسف رباعی إمام جمعه موقت روستای بندو، در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه، و حساسیت و اهمیت این دوره از انتخابات، همگان را به حضور حداکثری دعوت نمود. متن بیانیه بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
إن الله لا یغیر ما بقوم حتى یغیروا ما بأنفسهم
انتخابات مظهر قدرت هر کشوری است. خصوصاً در کشور عزیزمان ایران. چون از بدو نشأت انقلاب، نظامی مردمی است و شرکت در انتخابات واجب عینی است. خصوصاً در این مقطع زمانی که تمام دشمنان خارجی و داخلی تمام قوای خود را بسیج کرده اند جهت  سرد کردن مردم از حضور حداکثری در انتخابات و اگر خدائی ناکرده به این هدف شومشان برسند نظام مقدس جمهوری اسلامی تضعیف خواهد شد. لذا جهت حفظ آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران همگان با حضوری پرشورتر از همیشه به پای صندوق های رأی ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا برویم و با انتخابی آگاهانه، شخص اصلح را راهی ریاست قوه مجریه و شوراها کنیم.
وعده ما ۲۸ خرداد۱۴۰۰
یوسف رباعی 
إمام جمعه موقت روستای بندو
فهرست