شیخ ابراهيم راه انجام امام جمعه موقت روستاي بندو:
مناسب ترین معروف در زمان کنونی، دعوت، تشویق و ترغیب مردم بر حضور حداکثری و باشوق در انتخابات است
همه ی ما باید با اتکاء به خداوند متعال و گام نهادن در مسير آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام اسلامي با حضور پر شور در انتخابات نقشه هاي دشمنان را نقش بر آب كنيم و ایستادگی و شهامت خود در جهت حفظ این نظام نشان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ ابراهیم راه انجام امام جمعه موقت روستای بندو، در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه، و حساسیت و اهمیت این دوره از انتخابات، همگان را به حضور حداکثری دعوت نمود. متن بیانیه بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
امر به معروف و نهی از منکر یکی از عالی ترین عبادات می باشد.

لذا مناسب ترین و به جاترین معروف در زمان کنونی، دعوت، تشویق و ترغیب مردم بر حضور حداکثری و باشوق در انتخابات پیش رو و انتخابی درست همراه با فکر و درایت می باشد.
لذا همه ی ما وظیفه و ‌تکلیف حساسی بر عهده داریم و لازم است با برنامه ریز های مناسب با تفرقه افکنی ها و سیاه نمایی هایی که دشمن علیه ما انجام می دهد مقابله و ایستادگی‌ کنیم.
همه ی ما باید با اتکاء به خداوند متعال و گام نهادن در مسیر آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام اسلامی با حضور پر شور در انتخابات نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم و ایستادگی و شهامت خود در جهت حفظ این نظام نشان دهیم.

ابراهیم راه انجام
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست