آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از اتحاد و همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه، همگان را به حضور پرشور در انتخابات فراخواند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامی و حفظ و ارتقای آن از موضوعات مهم و اساسی است.
وی اضافه کرد: تقریباً تمامی فضلای اهل سنت و شیعه بر این معنا اتفاق نظر دارند که ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی اگر از متون فاخر استفاده شود یا حکم عقل باشد، واجب است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به برخی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار اسلامی است.
وی انتخابات را نیز از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار دانسته و تصریح کرد: هر چقدر حضور مردم در انتخابات حماسی‌تر و پرشورتر باشد اقتدار نیز بیشتر خواهد بود.
آیت الله صفایی بوشهری افزود: الحمدلله سطح دانش فقهی علمای اهل سنت و شیعه در استان بوشهر اینقدر بالاست که با درک اهمیت حضور مردم در انتخابات، در جهت حضور حماسی مردم در این صحنه حساس و دعوت از آنان تلاش و اقدام جدی می‌کنند و از این بابت صمیمانه تشکر می‌کنم.
امام جمعه بوشهر گفت: امید داریم انتخابات پیش رو با حضور گسترده مردم و پر مفهوم و پرمعنا باشد و موجب اقتدار اسلام و مسلمین و نظام اسلامی شود و یک آغازی برای وحدت هر چه عمیق‌تر و توسعه و پیشرفت بر مبنای اسلام و عدالت و رافع مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم باشد.

فهرست