شیخ محمد جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کنگان:
حضور پرشور و میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی، ضربه مهلکی به دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی وارد می‌کند
برگزاری ده‌ها انتخابات در طول عمر انقلاب، نشان از مردمی بودن حکومت در ایران اسلامی و توجه و اهمیت قائل شدن به نقش مردم در اداره کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ محمد جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کنگان، در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه، در مصاحبه ای همگان را به حضور پرشور در انتخابات فراخواند.
شیخ محمد جمالی گفت: آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند. و همیشه برای سنگ اندازی و تضعیف پایه‌های انقلاب تلاش و برنامه ریزی کرده اند.
وی بیان کرد: انتخابات از جمله عرصه‌هایی است که دشمن همواره تلاش می‌کند با ایجاد یأس و ناامیدی از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی جلوگیری و به این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است ضربه وارد کند.
امام جمعه اهل سنت شهر کنگان ادامه داد: وظیفه ما این است که هر آنچه در توان و قدرت داریم به کار گیریم و در برابر این دشمنان قسم خورده که در اطراف ما هستند ایستادگی کنیم.
رئیس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر اضافه کرد: دشمن هیچگاه دست از دشمنی کردن با انقلاب اسلامی برنداشته و همیشه از همه فرصت‌ها برای ضربه زدن به این نظام استفاده کرده اند. این وظیفه ما است که در این شرایط حساس که رسانه های بیگانه دم از ناامیدی مردم از نظام جمهوری اسلامی می‌زنند با اتحاد و انسجام در صحنه انتخابات حاضر و به این وسیله بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کنیم.
وی گفت: دموکراسی و مردم سالاری به معنای حقیقی کلمه در جمهوری اسلامی ایران است.
شیخ محمد جمالی ادامه داد: برگزاری ده‌ها انتخابات در طول عمر انقلاب، نشان از مردمی بودن حکومت در ایران اسلامی و توجه و اهمیت قائل شدن به نقش مردم در اداره کشور است.
امام جمعه اهل سنت کنگان با دعوت از همه مردم برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب بیان کرد: اهل سنت ایران به ویژه اهل سنت استان بوشهر شرکت در انتخابات را بر خود فرض دانسته و با حضور گسترده، وحدت شیعه و سنی را بار دیگر عینیت خواهند بخشید.
وی تأکید کرد: انتخابات مظهر همبستگی و اقتدار ملی است. و اهل سنت ایران اسلامی مانند همیشه با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی از اصول و آرمان‌های امام، شهیدان و نظام مبتنی بر دین صیانت می‌کند.
جمالی ادامه داد: شیعه و سنی متحد و همدل با حضور در پای صندوق‌های رأی مشت محکمی به دهان دشمنان به ویژه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل خواهند زد.

فهرست