شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت شهر سیراف:
انتخابات برای هر کشور نشانه عزت و بالندگی و اعتبار آن کشور است
با حضور گسترده در انتخابات و با انتخاب شخص اصلح برای رباست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت نمایند تا این که توطئه دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی را خنثی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت شهر سیراف، بیانیه ای صادر نمود: متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مشارکت در انتخابات یک امر واجبی است که همه باید شرکت کنند. حضور حداکثری نشانه پیروزی انقلاب، نظام مقدس و ملت مقتدر کشور جمهوری اسلامی ایران و ناامیدی دشمنان نظام می باشد. قال تعالی: «یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا أَطِیعُوا اللَّهَ وَ أَطِیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الْأَمْرِ مِنْکُمْ». به خاطر اطاعت از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای برای آینده کشورمان و پایمال نشدن خون شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری و حفظ نظام و آرمان های انقلاب. انتخابات برای هر کشور نشانه عزت و بالندگی و اعتبار آن کشور است. توصیه مقام معظم رهبری به ملت قهرمان کشور جمهوری اسلامی ایران این است: «اجازه ندهید دشمن حقایق را وارونه نشان دهد و امروز فضای مجازی یک فرصتی است برای این کار مهم». با حضور گسترده در انتخابات و با انتخاب شخص اصلح برای رباست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت نمایند تا این که توطئه دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی را خنثی کنند.
وعده ما روز خرداد ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰

حسین افروز
امام جمعه اهل سنت شهر سیراف

فهرست