شیخ محمد کوزه گر امام جمعه اهل سنت روستای نخل غانم
شخصیت ممتاز و برجسته امام خمینی(ره) برای همیشه در جهان تاریخ ساز شده است
منش، رفتار و آزاداندیشی امام خمینی(ره) به عنوان یک رهبر عالی مقام، ایشان را به همه جهان معرفی کرد و نام ماندگار این انقلاب را به واسطه نام بزرگ ایشان به همه جهانیان به فرموده مقام معظم رهبری شناساند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، شیخ محمد کوزه گر امام جمعه اهل سنت روستای نخل غانم، پیامی بدین منظور صادر نمود.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خدمت ملت شریف ایران علی الخصوص رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای حفظه الله تسلیت عرض می کنم. شخصیت ممتاز و برجسته امام خمینی(ره) برای همیشه در جهان تاریخ ساز شده است. و به عنوان یک رهبر آزاده به همه نسل ها معرفی خواهد شد. امام خمینی به عنوان یک انسان فرهیخته و اندیشمند و علامه ای شهیر و فاضل و رهبری ظلم ستیز و شجاع توانست با پشتوانه مردمی انقلابی، طومار شاهنشاهی را در ایران برچیند و انقلاب اسلامی را احیا کند. بدون شک هیچکس مجاهدت ها و روشنگری های آن رهبر فرزانه را در آگاه سازی مردم و قیام علیه ظلم شاه فراموش نخواهد کرد. منش، رفتار و آزاداندیشی امام خمینی(ره) به عنوان یک رهبر عالی مقام، ایشان را به همه جهان معرفی کرد و نام ماندگار این انقلاب را به واسطه نام بزرگ ایشان به همه جهانیان به فرموده مقام معظم رهبری شناساند.
محمد کوزه گر
امام جمعه اهل سنت روستای نخل غانم
فهرست