شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل‌سنت کشور:
امام خمینی(ره) با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، دین را به صحنه‌ ی قدرت و حاکمیت رساند
امام راحل نظام مقدس جمهوری ایران را بر مبنای اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و سلم بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل‌سنت کشور، پیامی بدین منظور صادر نمود.
در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سالگرد ارتحال امام رحمه‌الله را به همه ی ملت شریف ایران و به ویژه مقام معظم رهبری عرض تسلیت دارم. امام راحل رحمه‌الله با یک عمر، مجاهدت خستگی ناپذیر و با توکل، دین را به صحنه‌ ی قدرت و حاکمیت رساند. و نظام مقدس جمهوری ایران را بر مبنای اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و سلم بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد. امام با اندیشه های نافذ خود مسیر سعادت و رستگاری را بر مبنای آموزه‌های دین مبین اسلام، فراروی ملت شریف ایران اسلامی قرار گرفت. و همچنین قیام خونین ۱۵خرداد سال ۱۳۴۲ نیز سرآغاز سقوط حکومت طاغوت که موجبات وزش نسیم بیداری و نجات تدریجی محرومان و مستضعفان از سلطه شیطانی مستکبران در فراسوی جغرافیایی کشور را فراهم آورد. ملت شریف ایران در این ایام با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل رحمه‌الله و رهنمود های مقام معظم رهبری حفظه الله و شهیدان از خداوند متعال پیروزی و سرافرازی برای ملت شریف ایران اسلامی در سایه ی رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای حفظه الله مسألت می نماید.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل‌سنت کشور و رئیس هیأت افتای اهل‌سنت استان بوشهر و امام جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان

فهرست