شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه اهل سنت روستای بندو:
ملت فلسطین، دشمنی صهیونیستی را سرکوب کرد و دماغشان را بر خاک مالید
ما همه در کنار شما و حمایت خودمان را از فلسطین و مسجد الاقصی اعلام کردیم و هستیم. اسرائیل و امریکا و رژیم صهیونیستی روز به روز ضعیف تر می شود. اما فلسطین و جوانان جنگجو غزه روز به روز قدرتمند می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال پیروزی مقاومت فلسطین بر رژیم کودک کش و سفاک صهیونیستی، شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه اهل سنت روستای بندو بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
آفرین بر مردمان و جوانان غیور فلسطین مظلوم؛ خداقوت، وعده الهی نصیب حال شما شد. خداوند متعال می فرماید: «لقد نصرکم الله نصرا عظیما».
پیروزی بزرگی از طرف الله متعال شامل حال شما گردید؛ «فاتقوا الله لعلکم تشکرون» شاکر باشید.
خداوند در تمام مراحل حاضر و ناظر بر جنایت های زشت صهیونیستی بود. بزرگ ترین پیروزی بر دشمن غاصب و رژیهم صهیونیستی که ادعای پیروزی داشت و به موشک های خود افتخار می کرد. آفرین بر شما جوانان عزیز که پرچم فلسطین سرافراز کردید و دل های ما را شاد کردید. دشمنی صهیونیستی با ملت اسلام و فلسطین دیرینه است که با حول و قوت الهی دشمنان را سرکوب کردید و دماغشان بر خاک مالیدید. در طول ۱۲ روز دشمن زشت ترین جنایت ها را مرتکب شد. کودکان بی گناه و زنان و پیرمردان را هدف قرار داد. چقدر شهید تقدیم کردید. شهادتشان مبارک. ثابت کردید چقدر رژیم صهیونیستی ضعیف و ناتوان و ترس و دلهره دارد که در این مدت پریشان بودند. خواب راحتی نداشتند و چاره ای جز تسلیم آنان نبود. ما همه در کنار شما و حمایت خودمان را از فلسطین و مسجد الاقصی اعلام کردیم و هستیم. اسرائیل و امریکا و رژیم صهیونیستی روز به روز ضعیف تر می شود. اما فلسطین و جوانان جنگجو غزه روز به روز قدرتمند می شوند.
پیروزی با عزت فلسطین به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران و ملت شریف فلسطین و تمام مسلمانان جهان تبریک می گویم.

شیخ جمعه عبدالهی
امام جمعه اهل سنت روستای بندو

فهرست