شناسه خبر: 3582

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3582

امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی:
شیخ حمزه کردی حملات اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد
برادران مسلمان و مظلوم ما در فلسطین، و در سکوت مطلق و مرگبار حاکمان اکثر کشورهای اسلامی و غیر اسلامی که مدعی آزادی و دفاع از حقوق بشر هستند، زیر آماج شدید ترین حملات وحشیانه اسرائیل غاصب، بزرگ ترین حکومت تروریست در جهان و منطقه به خاک و خون می غلتیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال حملات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و مسجدالاقصی، و پاسخ کوبنده و موشکی مقاومت فلسطین و حماس به حملات بی حمانه رژیم صهیونیستی، شیخ حمزه کردی امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی، طی صدور بیانیه ای حملات بی حمانه رژیم صهیونیستی را محکوم نمود. متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى
متأسفانه در روزهای پایانی ماه رمضان، در روزهای عید در حالی که امت مسلمان پایان رمضان و مراسم عید را در سرتاسر گیتی جشن گرفته و در حال شادی بودند، برادران مسلمان و مظلوم ما در فلسطین، و در سکوت مطلق و مرگبار حاکمان اکثر کشورهای اسلامی و غیر اسلامی که مدعی آزادی و دفاع از حقوق بشر هستند، زیر آماج شدید ترین حملات وحشیانه اسرائیل غاصب، بزرگ ترین حکومت تروریست در جهان و منطقه به خاک و خون می غلتیدند. اجساد پاک و مطهر ده ها جوان و پیر و کودک و مرد و زن زیر بمب ها و حملات جانیان صهیونیست تکه تکه می شوند. در حالی که دنیا نظاره گر این همه ظلم و تجاوز و وحشیگری است.
خدایا خودت به داد این مردم مظلوم برس و جنایتکاران غاصب و حامیان آن ها را به هلاکت برسان. خدایا دعای مظلومان عالم را قبول بگردان و شر این رژیم کودک کش را از صفحه روزگار محو بگردان.

حمزه کردی
امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی

فهرست