شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم:
آرمان و خط مشی سیاسی مسلمانان در تمامی ادوار بر محور مقاومت بوده و خواهد بود
مردم آزاده و مسلمان ایران، همچون سایر آزادی خواهان جهان هر ساله، با تأسی از سیره ی امام خمینی(ره) در روز قدس زیاده خواهی کفار را محکوم کرده و خواهان بازگرداندن "قدس" به صاحبان اصلی آن هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شد، شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم، در حمایت از قدس و آرمان فلسطین بیانیه ای صادر نمود.
وی گفت: فلسطین پاره ی تن اسلام است. بیش از هفتاد سال از منازعه ی مردم مسلمان نوار غزه و سرزمین های فلسطین اشغالی با رژیم کودک کش و نامشروع اسرائیل می گذرد. رژیمی که از کشتن و آواره کردن صدها هزار مسلمان بی دفاع إبایی ندارد. اما آرمان و خط مشی سیاسی مسلمانان در تمامی ادوار بر محور “مقاومت” بوده و خواهد بود.
امام جمعه روستای نخل غانم افزود: مردم آزاده و مسلمان ایران، همچون سایر آزادی خواهان جهان هر ساله، با تأسی از سیره ی امام خمینی(ره) در روز قدس زیاده خواهی کفار را محکوم کرده و خواهان بازگرداندن “قدس” به صاحبان اصلی آن هستند.
شیخ محمد کوزه گر ادامه داد: اینجانب نیز از مردم شریف و روزه دار تقاضامندم با لبیک به فرمان رهبر محبوب مان حضرت آیت الله خامنه ای با محکوم نمودن طرح ننگین “معامله قرن” همراه و یاور مظلومان و ستم دیده گان فلسطین بوده و مطمئن باشندکه تحقق وعده ی الهی مبنی بر پیروزی حق علیه باطل، حتمی است. به امید پیروزی رزمندگان اسلام در تمامی جبهه های مقاومت در سرتاسر دنیا.

فهرست