شناسه خبر: 3407

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3407

شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت شهر چاه مبارک:
مسلمانان نسبت به اشغال فلسطین و قدس احساس مسؤلیت کنند
یکی از اهداف صهیونیست ها و استکبار جهانی آن است که قدس در بین مسلمانان به فراموشی سپرده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شد، شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت شهر چاه مبارک، در حمایت از قدس و آرمان فلسطین بیانیه ای صادر نمود.
وی گفت: بزرگداشت روز جهانی قدس ‌اثر جاوید از ابتکارات حکیمانه امام خمینی(ره) ‌می باشد. که مسلمانان در ماه مبارک رمضان و با دهان روزه با مشکلات مردم محروم فلسطین احساس همدردی کنند. مسلمانان نسبت به اشغال فلسطین و قدس توسط صهیونیست های جنایتکار احساس مسؤلیت کنند.
امام جمعه موقت شهر چاه مبارک افزود: مناسبت روز جهانى قدس براى حفظ آرمان قدس و ماندگاری قدس در أذهان مسلمانان تا روز فتح آن می باشد. چون یکی از اهداف صهیونیست ها و استکبار جهانی آن است که قدس در بین مسلمانان به فراموشی سپرده شود.
شیخ حسن جاسمی در ادامه ضمن اشاره به عادی سازی برخی ملل اسلامی با صهیونیست ها گفت: ‌متأسفانه با سازش و ایجاد روابط دیپلماسی بعضی از کشورهای اسلامی با صهیونیست ها و سکوت مجامع بین المللی مشروعیت به اسرائیل داده می شود تا سرزمین فلسطین را اشغال کنند و احداث شهرک ها را گسترده نمایند.

 

فهرست