شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت شهر چاه مبارک:
هدف از تشکیل سپاه پاسداران، دفاع از انقلاب و حفظ نظام اسلامی می باشد
سپاه پاسداران در تمام صحنه های اقتصادی، عمرانی و فرهنگی حضور داشته و در حوادث و مشکلات از قبیل: سیل و زلزله در صف مقدم کمک رسانی به مردم بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت اهل سنت شهر چاه مبارک، طی صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) از تلاش های چهل ساله سپاه پاسداران قدردانی نمود.
وی گفت: دوم اردیبهشت ماه با تدبیر حیکمانه امام خمینى (رح) سپاه پاسداران تشکیل داده شد. هدف از تشکیل این ارگان نظامی، انقلابی، دفاع از انقلاب اسلامی و حفظ نظام اسلامی می باشد.
شیخ حسن جاسمی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در مدت ۴۲ سال عمر انقلاب این وظیفه را به خوبی انجام داده اند و با ایثارگری و فداکاری در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی کرده اند.
امام جمعه موقت شهر چاه مبارک به خدمات سپاه پاسداران در دوران جنگ تحمیلی و بعد از آن پرداخت و گفت: سپاه در جنگ تحمیلی بیشترین شهید و جانباز را تقدیم انقلاب نموده است. بعد از جنگ تحمیلی نیز سپاه پاسداران در تمام صحنه های اقتصادی، عمرانی و فرهنگی حضور داشته و در حوادث و مشکلات از قبیل: سیل و زلزله در صف مقدم کمک رسانی به مردم بوده است. دشمنان خارجی انقلاب همیشه از سپاه پاسداران ترس و واهمه دارند.

فهرست