امام جمعه بندر پرک:
شیخ یاسین احمدی، ائمه جمعه و شهروندان را به صبر و شکیبایی در رعایت پروتکل های بهداشتی دعوت نمود
صبوری و احساس مسئولیت در قبال یکدیگر و همکاری در قطع زنجیره ی ویروس کرونا و همگام بودن شما را با ستاد مبارزه با کرونا می ستایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ یاسین احمدی امام جمعه روستای پرک طی صدور بیانیه ای، ائمه جمعه و جماعات و شهروندان را به صبر و شکیبایی در رعایت پروتکل های بهداشتی جهت قطع زنجیره کرونا دعوت نمود. متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ائمه ی جمعه و جماعات و شهروندان شهرستان کنگان
صبوری و احساس مسئولیت در قبال یکدیگر و همکاری در قطع زنجیره ی ویروس کرونا و همگام بودن شما را با ستاد مبارزه با کرونا می ستایم. همه از آمار مبتلایان و فوتی ها اطلاع داریم و آمارها گویای عمق فاجعه است. همین درگذشتگان، عضوی از ما و جامعه ی ما می باشند. بنابر گزارش مسئولین بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا، در حال حاضر همین یکپارچگی در به تعلیق درآمدن نمازهای جمعه و ‌به دور بودن از تجمع شهروندان در زیر یک سقف و دستگاه و وسایل خنک کننده، مثمر ثمر بوده و در قطع زنجیره ی این بیماری و کاهش آسیب ها، کمک شایانی نموده است .
پس این روند را با صبر و شکیبایی و توکل به خالق هستی ادامه خواهیم داد و احساس مسئولیت را سر لوحه‌ ی تصمیم و کار و اقدام خویش قرار خواهیم داد.

تقبل الله منا و منکم صیامکم و ازاح عنا البلاء
برادرتان یاسین احمدی
امام جمعه ی بندر پرک

فهرست