شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود:
روز ۱۲ فروردین، آغاز حرکت قطار انقلاب در مسیر پر افتخار استقلال و آزادی است
مشارکت حداکثری مردم و رأی قاطع به جمهوری اسلامی، نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت روز ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود در مصاحبه با خبرنگار دفتر گفت: دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می‌درخشد. این روز، یادآور حماسه پرشکوه زنان و مردان بصیری است که با پایان دادن به حکومت مستبد ستم شاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در برابر توطئه ها و دشمنی های مستکبران و بدخواهان انقلاب شکوهمند اسلامی ایستادند و باعث حرکت قطار انقلاب در مسیر پر افتخار استقلال و آزادی شدند.
وی افزود: مشارکت حداکثری مردم و رأی قاطع به جمهوری اسلامی، نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود. انقلاب شکوهمند اسلامی، با حرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت عزیز در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ تثبیت شد و مسیر اعتلا و افتخار را در پیش گرفت. و با پشت سرگذاشتن رویدادهای بزرگی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم های ظالمانه و انواع توطئه های سیاسی، فرهنگی و تهدیدهای نظامی، قله های سرافرازی و شکوه را فتح کرده است.
شیخ اسماعیل خمیسی در ادامه به بیان مواردی در خصوص این روز بزرگ پرداخت و گفت: روز دوازدهم فروردین، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت بزرگ ایران است. در روز دوازدهم فروردین، همه و همه به ندای آسمانی واعتصموا بحبل الله جمیعاً لبیک گفتند. یوم الله ۱۲ فروردین، ملت رشید ایران، رشد سیاسی و اجتماعی خود را به شرق و غرب ثابت کردند.
امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود یادآور شد: ملت ایران در روز ۱۲ فروردین، با رأی قاطع به جمهوری اسلامی، آغاز حکومت عدل الهی را اعلام کرد. مبارک باد بر شما ملت عزیز ایران، روز ۱۲ فروردین که در آن تمام اقشار با رأی مستقیم خود به حقوق خود رسیده، و در آن فرقی بین زن و مرد و اقلیت‌های مذهبی و دیگران در اجرای عدالت نیست.
وی افزود: در روز ۱۲ فروردین، طاغوت دفن شد و طغیان و سرکشی به دنبال او دفن می‌شود، و کشور از چنگال دشمنان داخلی و خارجی و چپاولگران و غارت پیشگان نجات یافت.
شیخ اسماعیل خمیسی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ خاطر نشان کرد: بدون تردید با یاری خداوند متعال و حضور گسترده ملت قهرمان و مقاوم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو، باردیگر جلوه های استقلال، آزادی و اقتدار ایران سربلند اسلامی نمایان خواهد شد.

فهرست