شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور:
مردم در ۱۲فروردین با رأی «آری» به طومار ۲۵۰۰ ساله سلطنت شاهنشاهی پایان دادند
۱۲فروردین روز تکامل انقلاب اسلامی به رهبری امام امت بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت روز ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در مصاحبه با خبرنگار دفتر ضمن تبریک سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی به همه مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مقام معظم رهبری(حفظه الله) و ملت سلحشور و همیشه در صحنه استان بوشهر گفت: ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی، یکی از مهمترین روزهای تقویم ایران است. ملت شریف ایران، در این روز بزرگ، ۱۲فروردین افتخار آفرینی کردند. و با گفتن (آری) قاطع، طومار ۲۵۰۰ساله سلطنت شاهنشاهی در ایران را پایان دادند. ۱۲فروردین روز تکامل انقلاب اسلامی به رهبری امام امت بود.
وی یوم الله ۱۲فروردین را نقطه عطف میهن در تاریخ انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران و ملل مظلوم و مستضعف جهان خواند و افزود: مردم مبارز ایران در ۱۲ فروردین با رأی قاطع ۹۸/۲ درصدی «آری» به نظام مقدس جمهوری اسلامی، یوم الله دیگری در تاریخ معاصر ایران رقم زدند.
رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر در پایان گفت: ایران اسلامی در۱۲ فروردین سال ۵۸ به جهانیان نشان دادد که با اراده و همبستگی می توان بر تمامی قدرت های جهانی غلبه کرد و زمینه را برای ممانعت از دخالت و نفوذ بیگانگان به کشور فراهم کرد.

فهرست