شیخ حسن بازدار امام جمعه اهل سنت گوده:
شعار سال، بسیار هوشمندانه و مطابق با وضعیت موجود جامعه طراحی شده است
استفاده از ظرفیت نخبگان علمی و صنعتی در تحقق شعار سال و بهره گیری از آن ها یکی از گزینه هایی است که می تواند در تحقق شعار سال دخیل باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسن بازدار امام جمعه اهل سنت گوده از توابع شهرستان کنگان به مناسبت سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و نامگذاری این سال به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدائی ها‌ که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اعلام شد بسیار هوشمندانه و مطابق با وضعیت موجود جامعه طراحی شده است. همه مسئولان باید به این موضوع توجه و اهتمام جدی داشته باشند.
وی افزود: برای تحقق این شعار، مجلس می بایست با اصلاح یا حذف قوانین مانع زدائی بر بهبود روند بانکی و مالیاتی تولیدکنندگان نقش آفرینی نماید. مسئولان اجرائی نیز با اولویت دهی به حمایت از تولید داخلی گام های اساسی بردارند.
شیخ حسن بازدار خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت نخبگان علمی و صنعتی در تحقق شعار سال و بهره گیری از آن ها یکی از گزینه هایی است که می تواند در تحقق شعار سال دخیل باشد.
امام جمعه گوده در پایان گفت: اگر ظرفیت ائمه جمعه و جماعات در مسیر تقویت و توسعه تولید قرار گیرد قطعاً بخش مهمی از فرمان مقام معظم رهبری بر پشتیبانی تولید و حتی رفع موانع تولید، تحقق خواهد شد.

فهرست