شناسه خبر: 3184

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3184

شیخ احمدرضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ:
از عناصر مهم تولید، داشتن تفکر انقلابی و ملی است
فرمایش مقام معظم رهبری یعنی فکر و عمل را جهت استقلال یکجا به کار بندیم. که اولین مانع تولید فکر، وابستگی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ احمدرضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ به مناسبت سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و نامگذاری این سال به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: امید است با تحقق شعار سال به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تمام سختی‌های عصر و زمان عبور نماییم. عبور از مشقات زمان با همدلی و گوش فرا دادن به زعیم زمانمان مقدور است.
وی ادامه داد: سختی ها با عزم جازم و حمایت از توان داخلی به آسایش بدل می‌گردد. تولید نیاز به حمایت و پشتیبانی همه اقشار جامعه اسلامی ما دارد. یکی از عناصر مهم، تفکر انقلابی و ملی است. از موانع موجود وابستگی به بیگانه می باشد.
شیخ احمدرضا کنعانی، اولین مانع تولید فکر را وابستگی دانست و افزود: فرمایش مقام معظم رهبری یعنی فکر و عمل را جهت استقلال یکجا به کار بندیم. که اولین مانع تولید فکر، وابستگی است. بحول و قوه الهی افکارمان را جهت صحیح داده و با حمایت از تولیدات داخل می توان به معنای واقعی پشتیبانی و مانع زدایی کرد. مسئولین امر هم می بایست با مردم همراه و برای سربلندی میهن عزیزمان کوشا باشند.
امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ در پایان گفت: ائمه جمعه نیز با تولید محتوای اقتصاد مقاومتی، شعار سال را برای مردم شریف و مؤمن تبیین نمایند.
فهرست