شناسه خبر: 3180

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3180

شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف:
حمایت از تولید داخلی گامی مهم برای رونق اقتصادی است
اگر همه مسئولین حمایت کنند و تولیدات محور کار قرار گیرد مطمئناً تمام موانع برداشته می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف به مناسبت سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و نامگذاری این سال به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حمایت از تولید داخلی گامی مهم برای رونق اقتصادی است. مقام معظم رهبری فرمودند: برای تحقق شعار امسال باید تولید و حمایت از تولیدات در اولویت قرار گیرد و موانع سر راه تولید برداشته شود. توجه به توانمندی های داخلی و حمایت از کالاهای داخلی موجب رونق اقتصاد کشور می شود.
وی افزود: اگر همه مسئولین حمایت کنند و تولیدات محور کار قرار گیرد مطمئناً تمام موانع برداشته می شود. آن وقت است که اگر حمایت‌های لازم در تولید قرار گیرد موانع از سر راه تولید برداشته  خواهد شد. و اقتصاد رو به بهبود می رود.
شیخ حسین افروز خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب سال ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند و تأکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه جانبه و رفع موانع کاملاً محقق شود. توجه به تولید کنندگان و تقویت بخش تولید یکی از ارکان اصلی توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور محسوب می شود و جهش تولید باید در زندگی مردم مشاهده شود.
فهرست