شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی:
مسأله اقتصادی با تولید و پشتیبانی از تولیدگران حل خواهد شد
زرگ ترین نقش را مسولین کشور دارند. که با تصمیمات درست و وضع قوانین صحیح و به جا بتوانند یکبار دیگر چرخ اقتصاد کشور را راه بیندازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی به مناسبت سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و نامگذاری این سال به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، خدمت مقام معظم رهبری و همه ملت شریف ایران اسلامی، ابراز امیدواری نمود: سال جدید، سالی سرشار از موفقیت و بهروزی برای امت مسلمان به ویژه هموطنانمان در اقصی نقاط جهان پهناور باشد.
وی افزود: همانطوری که مستحضر هستیم، مقام معظم رهبری در پیام نوروزی خودشان سال جدید را به سال «تولید، پشتیبانی ها. مانع زدایی ها» نامگذاری فرمودند. حقیقتاً مقام معظم رهبری به نکته بسیار مهمی اشاره فرمودند. بزرگ ترین مشکل چند سال گذشته اکثر مردم ایران اسلامی، مسأله اقتصادی است. این مشکل حل نخواهد شد مگر با تولید و پشتیبانی از تولیدگران و برداشتن موانع از راه تولیدگران داخلی و مبارزه با قاچاق سیستماتیک و باندهای مافیایی که هدفشان از بین بردن اقتصاد کشور و وابسته کردن کشور به کشورهای دیگر است.
شیخ حمزه کردی ضمن اشاره به وظیفه و نقش آفرینی همه آحاد ملت در تحقق شعار سال، بیان کرد: به نظر من بزرگ ترین نقش را مسولین کشور دارند. که با تصمیمات درست و وضع قوانین صحیح و به جا بتوانند یکبار دیگر چرخ اقتصاد کشور را راه بیندازند و باعث دلگرمی و خوشحالی ملت و مقام معظم رهبری و همه دلسوزان به نظام را فراهم کنند. و باعث یأس و کوری چشم دشمنان انقلاب و اسلام شوند. ان شاءالله تعالی

فهرست