شناسه خبر: 3005

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=3005

شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت شهر نخل تقی:
١٢ بهمن و پیروزی انقلاب نبرد بین حق و باطل بود
انقلاب اسلامی علی رغم توطئه‌های گوناگون دشمنان به پیروزی رسید و پایدار و استوار ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت شهر نخل تقی در خطبه های جمعه نکاتی در مورد بیماری های واگیردار بیان کرد و گفت: انسان مسلمان در وقت مصیبت صبر می کند و در موقع نعمت شکرگذار است.
وی در ادامه افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی از ضروریات است. دشنام به بیماری امر پسندیده ای نیست زیرا این ویروس ها به امر خدا عمل می کنند. لذا به جای دشنام، از شر همه نوع بیماری به خدا پناه ببریم.
امام جمعه موقت شهر نخل تقی در ادامه به مقابله کشورها با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: کوید ١٩ پوزه ابر قدرت ها را به خاک مالید. وما یعلم جنود ربک الا هو.
شیخ عبدالستار حرمی در خطبه دوم خود به دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ١٢ بهمن و پیروزی انقلاب نبرد بین حق و باطل بود. نبرد حق و باطل از بدو خلقت شروع شد. ابلیس ابا و سرکشی کرد و راه شر را در پیش گرفت. بعد از او قابیل این راه را ادامه داد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در طول تاریخ، پیامبران و مصلحان دشمنانی داشته اند. انقلاب اسلامی علی رغم توطئه‌های گوناگون دشمنان به پیروزی رسید و پایدار و استوار ماند.

فهرست