شناسه خبر: 2932

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=2932

به مناسبت دهه مبارک فجر؛
زنگ انقلاب در بخش سیراف نواخته شد
به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) همچون سراسر کشور رأس ساعت ۹:۳۳ دقیقه زنگ انقلاب در بخش سیراف به صدا درآمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) همچون سراسر کشور رأس ساعت ۹:۳۳ دقیقه زنگ انقلاب توسط حجت الاسلام محمدصادق عاشوری امام جمعه بخش سیراف به صدا درآمد.
این مراسم که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر سیراف برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین عاشوری امام جمعه بخش سیراف، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف، بخشدار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سیراف، شهردار، فرماندهان نظام و انتظامی، مدیران مدارس و دیگر مسؤلین شهری سیراف نواخته شد.
حجت الاسلام عاشوری امام جمعه سیراف در این مراسم گفت: انقلاب ما مرهون زحمات کسانی است که در زمان خود از همه چیز خود گذشتند تا امروز ما که آیندگان آن ها هستیم در امنیت و آزادی کامل باشیم.
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی در قله علم و قدرت قرار گرفته است و مستکبرین عالم که روزی بر این مردم حکومت می کردند و ایران را مستعمره خود می دانستند هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
امام جمعه سیراف همچنین به مردم و مسئولین گوشزد کرد: آنچه که انقلاب ما را به پیروزی رساند وحدت مردم به رهبری ولی فقیه بود و اکنون نیز همین امر باعث ماندگاری ما می شود.

فهرست