شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف:
اتحاد، همبستگی، استقامت و پایداری همه اقشار ملت رمز پیروزی انقلاب بود
برای حفظ نظام و آرمان‌های انقلاب باید همه دست به دست هم بدهیم تا این پیروزی، امنیت و انسجام، اخوت و اقتدار ایران پابرجا بماند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: ۲۲ بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است. ۲۲ بهمن یکی از بزرگ‌ترین رخدادهای تاریخی ملت بزرگ ایران است. تاریخی فراموش ناشدنی و بزرگ برای ملت قهرمان و متحد ایران است.
وی افزود: این پیروزی بایستی نسل به نسل منتقل شود تا جهانیان بدانند مردم ایران همان ملت سال ۱۳۵۷ هستند که موفق شدند و این پیروزی بسیار بزرگ را به دست آوردند. این روز را ملت شجاع و قدرتمند کشور جمهوری اسلامی ایران جشن می‌گیرند و اعلام می کنند هرگز استقلال، آزادی و هویت خود را از دست نخواهند داد. افتخار می‌کنیم یک نظام مقدس و مقتدر، در این روز تصمیم گرفت خود برای آینده اش برنامه ریزی نماید. با رهبری بنیانگذار فقید و بزرگ کشور جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و رهبریت فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب تصمیم گرفتند سرنوشت خود را در زیر لوای اسلام رقم بزنند. این روز بزرگ را باید به نیکی و بزرگی پاس بداریم.
شیخ حسین افروز عوامل مؤثر پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ماه را اتحاد و همبستگی همه اقشار ملت و همچنین استقامت و پایداری در راه الله برشمرد و افزود: این روز بسیار باعظمت و باشکوه را گرامی می داریم. برای حفظ نظام و آرمان‌های انقلاب باید همه دست به دست هم بدهیم تا این پیروزی، امنیت و انسجام، اخوت و اقتدار ایران پابرجا بماند و اجازه ندهیم دشمنان به خاک وطن چشم طمع دوخته و رخنه ایجاد کنند.

 

فهرست