شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت بخش چاه مبارک:
با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب شاهد پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در تمام زمینه ها هستیم
انقلاب اسلامی به رهبریت امام خمینی رحمة الله عليه و با قيام و حركت مردمى به سلطه 2500 ساله شاهنشاهی پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، نماز جمعه این هفته در چاه مبارک به امامت شیخ حسن جاسمی امام جمعه موقت بخش چاه مبارک برگزار گردید.
وی در خطبه اول به بیان مدت عمر و زندگی در دنیا پرداخت و گفت: عمر انسان خیلی سریع در حال سپری شدن است و انسان ‌عاقل ‌کسی است که از ‌نعمت عمر ‌زندگی خود به نحو احسن در طاعات و عبادات خداوند استفاده کند. تا بعد از حیات خود حسرت و پشیمان نباشد.
امام جمعه موقت بخش چاه مبارک در خطبه دوم خود با اشاره به حلول ماه بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ‌گفت: انقلاب اسلامی به رهبریت امام خمینی رحمه الله علیه و با قیام و حرکت مردمى علیه سلطه طاغوت مورد حمایت امپریالیسم شرق و غرب، به پیروزی رسید و به سلطه ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی پایان داده شد.
شیخ حسن جاسمی افزود: با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب و با وجود همه توطئه های دشمنان، ‌با هوشیاری و بصیرت این مردم برگرفته از منویات و راهنمایی حکیمانه مقام معظم رهبری حفظه الله شاهد پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در تمام زمینه ها هستیم.
وی در پایان با اشاره به خدمات زیادی که از بدو انقلاب اسلامی تاکنون صورت گرفته اما هنوز در بعضی از زمینه ها به نتیجه مطلوبی نرسیده ایم افزود: مردم با این همه مقاومت، صبورانه از مسؤلین توقع دارند به مشکلات و معضلات آن ها رسیدگی شود.

فهرست