شیخ ابراهیم محمدی امام جمعه اهل سنت شهر عسلویه؛
در قضیه تغییر وضعیت معلمین حق التدریسی عسلویه چه کسی باید جوابگو باشد؟/مسئولین باید ورود کنند
معلمین حق التدریسی در عسلویه داریم ولی متأسفانه افرادی که وضعیت آن ها تغییر یافت یک نفر از شهر عسلویه در این لیست دیده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، و به نقل از ندای عسلویه، امام جمعه اهل سنت عسلویه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: در قضیه تغییر وضعیت معلمین حق التدریسی عسلویه چه کسی باید جوابگو باشد؟ من استدعا دارم مسئولین محترم در این موضوع دخالت کنند و تکلیف این مسئله برای مردم مشخص کنند.
شیخ ابراهیم محمدی در خطبه دوم نماز جمعه گفت: معلمین حق التدریسی در عسلویه داریم ولی متأسفانه افرادی که وضعیت آن ها تغییر یافت یک نفر از شهر عسلویه در این لیست دیده نمی‌شود. سوال اینجاست چرا در این لیست یک نفر از معلمین شهر عسلویه وجود ندارد؟ متأسفانه ما خیلی بی مهری نسبت به شهر عسلویه در همه زمینه ها دیدیم. نمی دانم این ضعف مدیریت آموزش و پرورش است یا پارتی بازی یا باند بازی می شود؟ چه کسی باید جوابگوی مردم باشد؟
امام‌جمعه اهل‌سنت عسلویه افزود: از این معلمین افراد واجد شرایطی هستند و مدارک تحصیلی آن ها مرتبط به این زمینه است ولی متأسفانه حتی اسم یک نفر از معلمین در این لیست دیده نمی شود.
وی با اشاره به نیازمند بودن شهر عسلویه به معلم بومی گفت: این عزیزان معلمین حق التدریسی با کمترین حقوق و کمترین درآمد سال‌ها فرزندان ما را تربیت و آموزش می‌دهند. خواهشمند است فرماندار عسلویه در این موضوع ورود کند و این قضیه را پیگیری کنند.
شیخ ابراهیم محمدی نیز خواهان ورود نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی و اداره اطلاعات و اداره کل آموزش و پرورش و حراست و بازرسی نیز به این قضیه شد. تعیین تکلیف این مشکل برای مردم مشخص شود.
وی افزود چرا فضای آموزشی کلاً از مرکز شهرستان به جاهای دیگر منتقل می شود. امکاناتی که برای مدارس شهرستان می‌آید کلاً در خارج از شهرستان توزیع می‌شود. امکانات کتابخانه‌ها و آزمایشگاه و میز و صندلی خارج از شهرستان توزیع می شود. چه کسی باید جوابگو باشد؟

فهرست