شیخ محمد جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کنگان:
برای حفظ نظام، انقلاب و موقعیت رهبری از جان و مال خودمان بگذریم
حفظ نظام، انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه همه ما است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمد جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کنگان در نشست شورای اداری شهرستان کنگان گفت: ایام مبارک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران را در پیش داریم. ملت عزیز و بزرگوار ایران برای به ثمر رساندن این انقلاب تلاش، کوشش و همت کردند و شهید دادند. زحمات زیادی را متحمل شدند تا امروز به اینجا رسیدیم. پس حفظ نظام، انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه همه ما است.
وی افزود: وظیفه داریم برای حفظ نظام، انقلاب و موقعیت رهبری از جان و مال خودمان هم بگذریم. امروز اگر در غرب این همه تلاش وجود دارد تا کشور ما را تحریم کنند علت آن ترس آن ها از نظام و پیشرفت هایی است که نظام دارد. ملت ایران و در رأس آن رهبری سکاندار نظام، به خود می بالیم در کشوری هستیم که ابرقدرت ها از نظام آن ترس، خوف و هراس دارند.
امام جمعه اهل سنت کنگان خاطر نشان کرد: ارزش ملت و نظام در گرو این ایام است. هرکس به اندازه توان خود تلاش کند کاری انجام دهد که هم رضای خدا و رسول خدا و اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و مقام معظم رهبری و ملت عزیز و گرام باشد. وظیفه ما است به نظام و مردم خدمت کنیم. ما خدمتگزار مردم هستیم. هر رئیس و مسئولی در هر پستی که باشد خادم مردم است.
شیخ محمد جمالی ادامه داد: وقتی‌کسی خادم باشد وظیفه اش این است کار مردم را به نحو احسن انجام دهد. که باعث حفظ نظام و حفظ آبروی نظام می گردد. سعی و کوشش کنیم کسی علیه نظام حرفی نزند.
رئیس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر به ویروس منحوس کرونا پرداخت و گفت: در این ایام و با این مشکلاتی که وجود دارد سعی و کوشش نماییم تردد را کم کنیم. پارک ها مملو از افرادی هستند که از جاهای دیگر آمده اند. باید سعی و کوشش شود و جلوی این تردد ها گرفته شود. کرونا دارد به قوت پیش می‌رود و هر روز جهش دیگری دارد و مسبب مرگ و میر زیادی می شود. وظیفه ما است تا حد امکان جلوی این فجایع را بگیریم.

فهرست