سیدحسن حسینی امام جمعه جزیره شیف:
امروز، استوانه های دانش و ارزش در دستان توانمند جوانان فرهیخته و آزاده قرار گرفته است
به فرموده رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، باید نسبت به توطئه اجانب و واکسن وارداتی کشورهای استعمارگر انگلیس و آمریکا و ایادی استکبار، بدبین بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، سیدحسن حسینی امام جمعه جزیره شیف با صدور بیانیه ای در خصوص حکم ممنوعیت واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) واکنش نشان داد.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
به فضل الهی و همت مرد و زن ایرانی و بنا به اعتراف دشمنان داخلی و خارجی، پس از ۴۰ سال تلاش، اعتقاد و خودباوری ملت مسلمان و مجاهد ایران اسلامی، امروز، استوانه های دانش و ارزش در دستان توانمند جوانان فرهیخته قرار گرفته است و فرهیختگان آزاده، قله‌ های افتخار و پیشرفت‌ را پیموده اند. تولید واکسن کرونای ایرانی، دست نیاز ما را از بیگانگان کوتاه نموده و خودباوری و توانایی دانشمندان ایرانی را به رخ جهانیان کشانده است.
به فرموده رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، باید نسبت به توطئه اجانب و واکسن وارداتی کشورهای استعمارگر انگلیس و آمریکا و ایادی استکبار، بدبین بود و نباید به دشمن قسم خورده اسلام و انقلاب، اعتنا و اعتماد نمود. همگام با سایر نهادهای انقلابی، فرمایشات مقام عظمای ولایت در این خصوص را نصب العین قرار داده و تا سرحد جان، پیرو آرمان های مقدس نظام اسلامی هستیم.

والسلام علی عبادالله الصالحین
سید حسن حسینی
امام جمعه جزیره شیف

فهرست