شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود:
وقوع چنین حوادث دردناکی، برای تفرقه و جدایی مؤمنان همدل شیعه و سنی از یکدیگر است
امیدواریم مسئولان دولت پاکستان، ضمن مجازات عاملان، از وقوع چنین وقایعی جلوگیری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی کشتار کارگران شیعه معدن زغال سنگ ایالت بلوچستان پاکستان، شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود با صدور بیانیه ای این اقدام وحشیانه را محکوم کرد.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَن یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُّتَعَمِّدًا فَجَزَآؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا؛     سوره نساء آیه ۹۳
متأسفانه بار دیگر دست افراط گرایان داعشی به خون عده‌ای مظلوم در شهر کویته پاکستان آغشته شد و یازده تن از کارگران معدن که همگی از شیعیان اهل بیت(ع) بودند را به شهادت رساندند.
این اقدامات جهت ایجاد تفرقه مذهبی و گسست بین مسلمانان انجام می‌شود. در دورانی که جهان اسلام بیش از هر زمان دیگر به وحدت و همدلی نیازمند است، وقوع چنین حوادث دردناکی، نشان از برنامه از قبل تعیین شده برای تفرقه و جدایی مؤمنان همدل شیعه و سنی از یکدیگر دارد. لذا این جنایت را محکوم کرده و خواستار مجازات مرتکبین این اقدام غیرانسانی هستم.
ضمن آرزوی رحمت و غفران الهی برای شهدای این حادثه و صبر و اجر برای بازماندگان، امیدواریم مسئولان دولت پاکستان، ضمن مجازات عاملان، از وقوع چنین وقایعی جلوگیری کنند.

اسماعیل خمیسی
امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود

فهرست