شیخ ابراهيم معرفت عظيمي امام جمعه دهستان زبار:
مدیون ایستادگی رهبر عزیزمان در برابر ظلم، ستم و نیرنگ دشمنان هستیم
ملت آمريكا از تلفات جانی کرونا می نالند. روزانه صدها نفر قربانی می شوند و تاكنون نتوانسته اند آن را مهار کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام جمعه دهستان زبار با صدور بیانیه ای در خصوص حکم ممنوعیت واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) واکنش نشان داد.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با درود و سپاس خداوند متعال، پیامبر (ص ) و خاندانش و سلام و درود به روح پرفتوح رهبر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران رحمه الله علیه، و سلام و درود به شهدای به خون خفته انقلاب اسلامی و سلام و درود به رهبر عظیم الشأن حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی وهمچنین درود به هم وطنان شهیدپرور و ولایت مدارملت ایران.
مدیون حماسه های درخشان و ایستادگی رهبر عزیزمان در برابر ظلم و ستم و نیرنگ دشمن که هیبت بزرگی برای تمام زورگویان جهان نمایان کرده است، هستیم.
رهبر عزیز به عنوان پدر دلسوز این ملت، حرص شدید بر سلامتی رعیت خود دارد. ایشان افزودند ملت ایران واکسنی بهتر آماده خواهند کرد و نیازی به وارد کردن اجانب نداریم که امریکا، انگلیس و اسرائیل، نیرنگی برای نابودی ملت مسلمان دارند، ولی کور خوانده اند.
ملت آمریکا از تلفات جانی کرونا می نالند. روزانه صدها نفر قربانی می شوند و تاکنون نتوانسته اند آن را مهار کنند. جای تعجب است آمریکا خودش نوعی کروناست مسلمانان را می کشند و در جنازه اش شرکت می کنند. پول ملت ایران بلوکه می کنند و از طرف دیگر برای ملت واکسن می خواهند بدهند. این واکسن نیست بلکه، نوعی سلاح برای نابودکردن ملت مسلمان می باشد.
قال الله تعالی: إنَّهُمْ یَکِیدُونَ کَیْداً«۱۵» وَ أَکِیدُ کَیْداً«۱۶» فَمَهِّلِ الْکافِرِینَ أَمْهِلْهُمْ رُوَیْداً «۱۷»

ابراهیم معرفت عظیمی
امام جمعه دهستان زبار

فهرست