شیخ محمدجمالی امام جمعه اهل سنت کنگان:
جبهه مقاومت در کشور های اسلامی باید اتحاد و یکپارچگی خود را حفظ و تقویت کنند
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، گفت: جهان اسلام در عصر حاضر نیاز ضروری به وحدت و انسجام دارد، فلذا یکپارچگی جبهه مقاومت در این شرایط حساس امری لازم و حائز اهمیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمد جمالی امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به اهمیت اتحاد و  انسجام امت اسلامی در شرایط کنونی، اظهار داشت: اکنون زمان آن رسیده است که مسلمانان جهان با یکدیگر ید واحده شوند و یک کار تمام کننده ای را علیه استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی انجام دهند زیرا که در شرایط کنونی جهان اسلام وظیفه مهمی بر گردن امت اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت کنگان افزود: با توجه به رزمایش هایی که اکنون توسط جبهه مقاومت در فلسطین و دیگر کشورهای منطقه در حال وقوع است این مسئله را بسیار حائز اهمیت خواهد کرد که گروه های مقاومت باید ید واحده شوند تا بتوانند قدرت واقعی خود را در جهان اسلام به رخ دشمنان بکشانند.

وی ادامه داد: هر حرکت و فعالیتی توسط علما و اندیشمندان جهان اسلام برای تقویت و نجات امت اسلامی که در اقصی نقاط عالم مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند می تواند راه گشا و راهبرد مفیدی واقع شود و در حقیقت آنچه هدف امت اسلام و مسلمین جهان است محقق خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: از اهداف شوم دشمنان اسلام ایجاد اختلاف و تفرقه فی ما بین امت اسلامی بوده است؛ امت اسلامی باید هوشیار و آگاه باشد و حرکات دشمن را پیوسته دنبال کند تا به حول و قوه الهی توطئه آنان را خنثی و به خودشان بازگردد. انشاالله

فهرست