شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور:
آیت الله یزدی با بهره‌گیری از جوهره ی فقاهت، خود را وقف حرکت دینی و انقلابی مردم ایران کرد
اینجانب این مصیبت را به محضر مقام معظم رهبری حفظه الله و علمای اعلام و شاگردان و علاقه مندان به ویژه بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت می گویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور به مناسبت درگذشت فقیه عالیقدر آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی پیام تأسف و تسلیت به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
خبر ارتحال یار دیرین امام و انقلاب حضرت آیت الله مصباح یزدی رحمه‌الله باعث تأثر و غم و اندوه فراوان شد. شکی نیست که آیت الله یزدی از شخصیت‌های مورد اعتماد و وثوق حضرت امام خمینی رحمه الله و مقام معظم رهبری حفظه الله بودند. این عالم بزرگوار از مبارزان راه دشوار انقلاب و از چهره‌های اثرگذار و وفاداران صدیق امام راحل و مقام معظم رهبری بود. آن عالم بزرگوار با بهره‌گیری از جوهره ی فقاهت اولین روزهای شکل گیری نهضت امام راحل، خود را وقف حرکت دینی و انقلابی مردم ایران کرد و از هیچ کوششی برای یاری رساندن به این نظام کوتاهی نکرد و در دفاع از انقلاب اسلامی از بذل هیچگونه هزینه ای دریغ ننمود.
اینجانب این مصیبت را به محضر مقام معظم رهبری حفظه الله و علمای اعلام و شاگردان و علاقه مندان به ویژه بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر جزیل و اجر عظیم مسالت دارم.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل سنت کشور و رئیس هیأت افتای اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه موقت اهل سنت کنگان

فهرست