شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور:
حاج قاسم سلیمانی نماد مجاهد در راه خدا و مبارزه با ظلم و ستم و استعمار بود
حاج قاسم رحمه‌الله شهید شد که ملت شریف ایران را به یاد راه امام راحل بیندازد. ملت بزرگ ایران مرهون جهاد خالصانه و صادقانه ی آن مرد بزرگ و هم رزمان اوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور پیرامون ابعاد شخصیتی و تقریبی سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی:
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا
اولین سالگرد شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی رحمه‌الله که نماد مجاهد در راه خدا و مبارزه با ظلم و ستم و استعمار بود. سردمداران شیطان بزرگ و پیروان آن ها بدانند این شهادت، مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان است و همه ی ابرقدرت ها و جنایتکاران و در رأس آن ها شیطان بزرگ آمریکا بدانند که انتقام سخت نزدیک است و وعده ی الهی است. خدای متعال فرمود: «ان من المجرمین منتقمون». حاج قاسم رحمه‌الله شهید شد که ملت شریف ایران را به یاد راه امام راحل بیندازد. ملت بزرگ ایران مرهون جهاد خالصانه و صادقانه ی آن مرد بزرگ و هم رزمان اوست. طالب شهادت بود و مخلصانه مدیریت جهادی را پیش می برد. مدافع بر حق مظلومین و ستم دیدگان در جهان بود. و توانست با مدیریت جهادی اش داعش را نیست و نابود و زایل گرداند و امنیت را در کشورهای اسلامی برقرار گرداند.
بنده شهادت سرباز پرافتخار اسلام و وطن، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری حفظه الله و همه ی ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای روح بلند این سردار بزرگ علو درجات الهی خواهانیم.
بی شک ملت بزرگ ایران مدیون ایثار و از خودگذشتگی ها و رشادت این سرباز دلیر اسلامی می باشد و در امتداد راه این شهید، پاسدار مرزهای اسلام و ایران خواهند بود.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور و رییس هیأت افتای اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان

 

فهرست