شناسه خبر: 2697

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=2697

شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی:
امنیت امروز کشور را مرهون و مدیون شهدا هستیم
تا زمانی که سردار سلیمانی عزیز زنده بودند هر روز ترس و هراس سرزمین های اشغالی را فراگرفته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی پیرامون ابعاد شخصیتی و تقریبی سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء ولکن لاتشعرون
شهادت هنر مردان خداست. فرارسیدن اولین سالگرد شهادت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش را تسلیت عرض می کنم. به طور قطع و یقین اگر امروز درکشور ما امنیتی هست، این امنیت را مرهون و مدیون شهداء و ایثارگران عزیز هستیم. امیداوارم با حفظ وحدت، اتحاد و انسجام و با تجدید میثاق بستن با آرمان های شهداء، این امنیت و عزت را قدر دانسته و برای حفظ آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیم.
نقش این شهید بزرگوار در مبارزه با استکبار جهانی و به ویژه با رژیم غاصب صهیونیستی بر هیچ کسی پوشیده نیست. اگرتحولات همین یکسال گذشته را در خاورمیانه نگاه کنیم، جایگاه اسرائیل قبل و بعد از شهادت سردار سلیمانی عزیز، متوجه می شویم که بعد ازشهادت سرادر بیشترین سود را این رژیم سفاک و قاتل برده است. تا زمانی که سردار سلیمانی عزیز زنده بودند هر روز ترس و هراس سرزمین های اشغالی را فراگرفته بود. امیدواریم فرزندان و سربازان حاج قاسم خواب راحت صهیونیست های جنایتکار را آشفته کنند و آرزوی تسلط بر قدس عزیز را به یأس تبدیل کنند. ان شاءالله

حمزه کردی
امام جمعه جزیره شمالی

فهرست