شیخ اسماعيل خميسي امام جماعت مسجد علي بن ابيطالب روستاي بنود:
ساحت ولی‌فقیه (مدظله‌العالی) خط قرمز بی‌عبور هر ایرانی شرافتمند است
ه مناسبت سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف، بیانیه ای صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب روستای بنود، بیانیه ای صادر نمود.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَأَطِیعُواْ الرَّسُولَ وَأُوْلِی الأَمْرِ مِنکُمْ…» (سوره مبارکه نساء :۵۹)
فتنه‌گران در سال ۱۳۸۸ سرمایه‌گذاری عظیمی کرده بودند تا با هر حربه‌ای جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند و به میثاق مقدّس امت شریف اسلامی با رهبر معظّم انقلاب اسلامی لطمه وارد سازند و این پیوند مبارک را خدشه‌دار کنند. غافل از اینکه با افشا شدن دست پلیدشان، مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی، آرام نمی‌نشینند و این‌گونه بود که حتی آن دسته از مردمی که در برهه‌ای از زمان، فریب فتنه‌گران دست‌نشانده دشمن یا هواپرستان خودخواه را خورده بودند، تمام‌قد پشت ولی زمانشان ایستادند و به اهالی پلید فتنه نشان دادند، ساحت ولی‌فقیه (مدظله‌العالی) خط قرمز بی‌عبور هر ایرانی شرافتمند است؛ این‌گونه بود که مردم معتقد به هر حزب و سلیقه‌ای، فاصله‌ها را کم کردند و به تجدید پیمانی خودجوش و مبارک با ولی زمانشان پرداختند و در نهایت این طنین باشکوه صدای رسای ملّت بود که کوس رسوایی فتنه و فتنه‌گران را در عالم نواخت و ایشان و اعوان‌و انصارشان را یکسره بر باد فنا داد.
نهمین روز از دی‌ماه ۸۸ به‌پاس این قیام خودجوش مردمی با عنوان روز «بصیرت و میثاق با ولایت» در تقویم رسمی ما ثبت و ماندگار شد و برگ زرین درخشانی را در کارنامه ایران و ایرانی رقم زد. برگ زرینی که تجلی روشن دین‌داری و عشق‌ورزی ملت ایران به دین مبین اسلام، انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) را به زیبایی پیش چشم جهانیان به نمایش گذاشت و عزم جدی و خلل‌ناپذیر این ملت آزاده در حفظ اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به همگان ثابت کرد و موجب ناامیدسازی دشمن از نفوذ به مرزهای معنوی و جغرافیایی ایران اسلامی گشت.
ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و تقدیر و تشکر از ملت شریف و مومن ایران به خاطر مجاهدت‌ها و بصیرت بی‌نظیرشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌ نماییم و اعلام می‌داریم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام و انقلاب به کار خواهیم بست و در راه تحقق این اهداف از کمترین داشته خود دریغ نخواهیم کرد.

اسماعیل خمیسی
امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب روستای بنود

فهرست