شناسه خبر: 2682

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=2682

شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف:
۹ دی، نمایش بصیرت و هوشیاری ملت مؤمن و غیرتمند ایران است
ه مناسبت سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف، بیانیه ای صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف، بیانیه ای صادر نمود.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
۹ دی، روزی است که مردم ایران با فتنه گران اتمام حجت کردند. ۹ دی، روزی بود که دشمنان قصد تضعیف اسلام و اهانت به مقدسات را داشتند . ۹ دی، روز بصیرت ملت عزیز است. آن چنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. مقام معظم رهبری فرمود: دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان خود برای حفظ اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و باصدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن ها ایستاد ملت شریف ایران چه شیعه و سنی، همه در برابر استکبار جهانی خواهند ایستاد.
نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب ا به خوبی می شناسند. نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با رهبری است. ۹ دی، روز محو فتنه و فتنه گران است. نمایش بصیرت و هوشیاری ملت مؤمن و غیرتمند ایران در حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظم رهبری، اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملت سجده شکر به جای آورده شود باز هم کم است. قیامی که دشمن استکبار را به خاک ذلت نشاند و دشمن را برای همیشه ناامید کرد.

حسین افروز
امام جمعه بخش سیراف

فهرست