شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف:
همه ما قدردان قهرمانانی هستیم که برای سلامتی هموطنانِ مان تلاش می کنند
شیخ حسین افروز در تبریک این روز به پرستاران زحمتکش کشور عزیزمان پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف در تبریک این روز به پرستاران زحمتکش کشور عزیزمان که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند پیامی صادر نمود.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به همه پرستاران گرانقدر تبریک عرض می نمایم. در سال ۱۳۹۹ به دلیل همه گیری ویروس کرونا در جهان، کادر درمان در شرایط سختی قرار گرفت. پرسنل درمان شبانه روز وقت خود را برای نجات بیماران صرف نمودند و عده زیادی از آنان جان خود را از دست دادند. سلام و درود خداوند بر شهیدان راه سلامت باد.
افرادی که برای برآوردن نیاز بیماران تلاش کنند، خواه نیاز او برآورده شود یا نه، همانند روزی که از مادر متولد شده باشد از تمام گناه پاک خواهد شد. پرستارانی که با جان دل و شبانه روز برای رضای خداوند کار و تلاش نمودند، وقت گذاشتند تا بیماران را از خطر مرگ و بیماری نجات دهند. اگر پرستاری در این راه جانش به خطر بیفتد، شهید در راه الله است. همه باید قدردان قهرمانانی باشیم که برای سلامتی هموطنانِ مان تلاش می کنند.
حرفه پرستاری، حرفه ای بسیار رضایت بخش است. از یک طرف رحمت، عطوفت، مهربانی و مراقبت از بیماران و از طرف دیگر دانش، معرفت، تجربه و مهارت است. پرستاری یک وجدان و قلب است به دلیل اینکه هزاران زندگی را نجات می دهد.
در روز پرستار، بهترین آرزوها را برای پرستاران گرانقدر که منبع آرامش و شادی برای بسیاری از بیماران و خانواده های آن ها هستند می نمایم. پرستاران با مهارت های خود بسیاری از دردها را تسکین داده اند. از اینکه در کار خود مهربان و متعهد هستید تشکر و قدردانی می نمایم.

حسین افروز
امام جمعه اهل سنت بخش سیراف

فهرست