شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی:
هرگز جانفشانی های پرستاران را که در شرایط کرونا از جان خود گذشتند فراموش نخواهیم کرد
شیخ حمزه کردی در تبریک این روز به پرستاران زحمتکش کشور عزیزمان پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی در تبریک این روز به پرستاران زحمتکش کشور عزیزمان که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند پیامی صادر نمود.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله(ص): «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
فرا رسیدن میلاد حضرت زینب سلام الله علیه اسوه صبر و استقامت را تبریک عرض می کنم. به همه امت مسلمان و به ویژه به بانوان سرزمینم، ایران اسلامی و علی الخصوص پرستاران و زحمت کشان عرصه سلامت تبریک عرض می نمایم. روز پرستار را خدمت همه پرستاران زحمت کشی که در این شرایط سخت و طاقت فرسای کرونا در کنار بیماران، شبانه روز زحمت می کشند و حتی بسیاری از این عزیزان جان خود را در راه خدمت رسانی به بیماران از دست دادند و شهید شدند تبریک عرض نموده و با تمام وجود و از اعماق قلب و جان از این عزیزان تشکر می نمایم. از خداوند متعال برای کسانی که در راه نجات انسان ها جان خود را از دست دادند طلب آمرزش و رفع درجات عالیه مسألت می نمایم.
به همه پرسنل زحمت کش حوزه سلامت عرض می کنم تاریخ بشریت هرگز این جانفشانی های شما را در شرایط کرونا که از جان خود گذشتید تا جان انسان ها را نجات بخشید فراموش نخواهد کرد. امیدواریم الله تعالی جان و مال شما را حفاظت گرداند. خداوند متعال از شما راضی و خشنود باشد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
حمزه کردی
امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی

فهرست