امام جمعه موقت دهستان زبار:
شیخ احمد ابراهیمی، اظهارات ضدایرانی رئیس جمهور ترکیه را محکوم کرد
شیخ احمد ابراهیمی به شعرخوانی ضدایرانی اردوغان رئیس جمهور ترکیه، در مراسم رژه در کشور آذربایجان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه که در جنگ اخیر قره باغ میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان به طور همه جانبه از طرف آذربایجانی حمایت کرده بود، چند روز پس از پایان جنگ به باکو رفت و در مراسم رژه ای که به مناسبت پیروزی ارتش آذربایجان و بازپس گیری برخی مناطق اشغال شده تدارک دیده شده بود شرکت کرد.
اردوغان در این مراسم، بیتی از یک ترانه مشهور به زبان ترکی را خواند که حالا جنجال زیادی در داخل ایران به راه انداخته است.
شیخ احمدابراهیمی امام جمعه موقت دهستان زبار در واکنش به شعرخوانی اردوغان گفت: ملت ایران خانه ماست که پس پیروزی انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره ) و ۸ سال دفاع مقدس، با رهبری عزیز حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی از خاک‌ این ملت دفاع کرده و از شر دشمنان اسلام و از هر گزندی محفوظ نگه داشته اند. این مدت با هوشیاری شهیدان شجاع محفوظ ماند و دشمنان را متحیر نمود.
وی در ادامه گفت: هموطنان عزیز خود، آذربایجانیان وطن دوست در واکنش به (رئیس جمهوری ترکیه) نشان دادند که مردم خطه آذربایجان در عین علاقه مندی به زبان و فرهنگ بومی خود، اجازه کوچک ترین مداخله جویی بیگانگان در امور داخلی کشور اسلامی مان به رهبری گرانقدر و ارزشمند حفظه الله و اطاعت کامل تمام نژادها و مذاهب با یاری الله عزوجل خواهیم داد.

فهرست