به مناسبت هفته بسیج؛
دیدار حجت الاسلام شهابی، شیخ محمد انزاری و آقای احمدی با فرمانده سپاه شهرستان عسلویه
شیخ محمد انزاری امام جمعه موقت اهل سنت شهر نخل تقی و آقای احمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان عسلویه با جناب سرهنگ حسن زاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شعبه عسلویه، شیخ محمد انزاری امام جمعه موقت اهل سنت شهر نخل تقی و آقای احمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان عسلویه با جناب سرهنگ حسن زاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت، حجت الاسلام شهابی ضمن تبریک هفته بسیج و محکومیت ترور دانشمند هسته ای، آقای فخری زاده، گفت: هر چه دشمنان در توقف حرکت قطار انقلاب تلاش کنند، این انقلاب قدم هایش را محکم تر برمی دارد. اگر دانشمندی را به شهادت می رسانند، دیگر دانشمندان با عزم های آهنین جایگاه آن ها را پر می کنند.
وی در ادامه گفت: بسیج به فرموده امام(ره)، شجره طیبه است. امام(ره) فرمودند: من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‏ خورم و از خدا می‏ خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند، چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ‏ام.
حجت الاسلام شهابی خاطر نشان کرد: ما همواره باید در همان مسیری که امام(ره) فرمودند قدم برداریم
سرهنگ حسن زاده گفت: یکی از اهداف بسیج، حرکت در مسیر انقلاب می باشد و انقلابی بودن مدنظر است. این مسیر شامل همه ادیان اعم از شیعه، سنی، مسیحی و هر کسی که در مسیر انقلاب است می شود.
در پایان شیخ انزاری ضمن تبریک هفته بسیج و محکومیت ترور دانشمند هسته ای، لوحی به سرهنگ حسن زاده اهدا نمودند.

فهرست