شیخ خلیل افرا رئیس شورای افتای اهل سنت استان بوشهر:
شهادت بزرگان، نقطه عطفی در تاریخ پیروزی های این کشور بوده است/ترور دانشمند ارشد و برجسته آقای محسن فخری زاده تلاشی از سوی دشمنان اسلام است تا تجربه های علمی امت را هدف قرار دهند
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، رئیس شورای افتای اهل سنت استان بوشهر این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ خلیل افرا رئیس شورای افتای اهل سنت استان بوشهر این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
دشمنان اسلام هر روز دست به جنایتی می زنند تا شاید بتوانند در پیشرفت ایران مانع تراشی کنند. آن ها از نقش مهم ایران در منطقه هراس و از بی تأثیر بودن تحریم ها علیه ملت ایران و در عین حال از افزایش نقش علما و دانشمندان در پیشبرد اهداف ملى ایران کاملاً ترسیده اند.
شکی نیست این جنایت کینه توزانه از سوی طغیان گران محور شرارت انجام می شود. ایران اسلامی با شهدا زیسته و شهادت بزرگان همواره نقطه عطفی در تاریخ پیروزی های این کشور بوده است. دشمنان با این اقدامات هرگز قادر به توقف پیشرفت ایران در زمینه های مختلف نخواهد بود.
ترور دانشمند ارشد و برجسته آقای محسن فخری زاده تلاشی از سوی دشمنان اسلام بوده و هست تا بدین طریق تجربه های علمی امت را هدف قرار دهند. آن ها به دنبال آن هستند تا تجربیات علمی و تخصصی تنها در اعضای خودشان باشد و یقیناً در این مسیر ناکام خواهند ماند.
ما هیأت افتای اهل سنت استان بوشهر این اقدام ناجوانمردانه دشمنان اسلام در ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص ایران اسلامی آقای محسن فخری زاده را به محضر مبارک مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای حفظه الله و ملت شریف و سلحشور ایران اسلامی تسلیت عرض می نمائیم.

خلیل افرا
رئیس شورای افتای اهل سنت استان بوشهر

فهرست